گجتی که تلویزیون را به تبلت تبدیل می کند |شایانو

Untitled-1

به لطف پلتفرم Android TV امروزه بسیاری از خانه‌ها میزبان تلویزیون‌های هوشمند هستند. اما بزرگترین مشکل این پلتفرم عدم پشتیبانی از تمام برنامه‌های موجود در گوشی یا تبلت شماست. حال گجت Touchjet Wave آمده تا تلویزیون شما را به تبلتی عظیم الجثه تبدیل کند، البته این گجت تلویزیون‌های بالاتر از ۶۰ اینچ را پشتیبانی نمی‌کند. این ابزارک در بالای تلویزیون قرار می‌گیرد و با استفاده از درگاه HDMI به تلویزیون متصل می‌شود.

گجت-تلویزیون-تبلت

از مشخصات این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
۴ هسته پردازشی Cortex a9 با فرکانس ۲ گیگاهرتز، نسخه ۴.۴ اندروید با رابط Touchjet UI، یک گیگابایت رم، نسخه‌ ۴ بلوتوث، آنتن داخلی برای اتصال به اینترنت، ۸ گیگابایت حافظه‌ داخلی٬ دو درگاه USB و یک درگاه میکرو USB با پشتیبانی از OTG.

کجت-تلویزون-تبلت

این ابزارک با استفاده از سنسور مادون قرمز حرکت انگشت یا قلم استایلوس شما را دنبال کرده و آن‌ها را به دستورات قابل فهم برای اندروید تبدیل می‌کند. همچنین می‌توانید با اپ مخصوص و کنترل از راه دور به این دستگاه فرمان دهد

گجت-تلویزیون-تبلت

کمپین جمع آوری سرمایه برای این ابزارک، هم اکنون بر روی وب‌سایت Indiegogo قرار گرفته و توانسته در ۴ ساعت مبلغ ۲۰٫۳۹۲ از صد هزار دلار مورد نیاز را بدست آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *