تنظیم بلندگوهای کامپیوتر

0-27

در صورتي که اهل گوش کردن موزيک از طريق کامپيوتر باشيد و همچنين از ويندوز ويستا يا ۷ استفاده مي‏کنيد قصد داريم به معرفي يک ترفند کاربردي مخصوص شما بپردازيم. با استفاده از اين ترفند مي توانيد به سادگي و با چند کليک، قدرت صداي خروجي از اسپيکر را به طور محسوسي در اين ويندوزها بهبود ببخشيد. بدين منظور: بر روي منوي Startکليک کرده و Control Panel را انتخاب کنيد. در Control Panel گزينه Hardware and Soundرا انتخاب نماييد. سپس گزينه Sound را يافته و بر روي آن کليک کنيد. در پنجره باز شده ابتدا Speakers را انتخاب کنيد و سپس بر روي دکمه Properties کليک نماييد. اکنون به تب Enhancements برويد و تيک سه گزينهLoudness Equalization ،Virtual Surround و Bass Management يا (Base Boost) را بزنيد. پنجره‏هاي باز را OK نماييد. پيشنهاد مي‏کنيم پيش از اين کار موزيکي را در حال پخش بگذاريد تا بلافاصله بعد از اعمال اين تنظيمات، تفاوت قدرت صدا را احساس کنيد. اين ترفند معمولا در سيستم هاي داراي کارت صدا قابل اجراست.
در صورتي که اهل گوش کردن موزيک از طريق کامپيوتر باشيد و همچنين از ويندوز ويستا يا ۷ استفاده مي‏کنيد قصد داريم به معرفي يک ترفند کاربردي مخصوص شما بپردازيم. با استفاده از اين ترفند مي توانيد به سادگي و با چند کليک، قدرت صداي خروجي از اسپيکر را به طور محسوسي در اين ويندوزها بهبود ببخشيد.

 

0-28

بدين منظور:

بر روي منوي Start کليک کرده و Control Panel را انتخاب کنيد.

در Control Panel گزينه Hardware and Sound را انتخاب نماييد.

سپس گزينه Sound را يافته و بر روي آن کليک کنيد.

در پنجره باز شده ابتدا Speakers را انتخاب کنيد و سپس بر روي دکمه Properties کليک نماييد.

اکنون به تب Enhancements برويد و تيک سه گزينه Loudness Equalization ،Virtual Surround و Bass Management ( Base Boost) را بزنيد.

پنجره‏هاي باز را OK نماييد.

پيشنهاد مي‏کنيم پيش از اين کار موزيکي را در حال پخش بگذاريد تا بلافاصله بعد از اعمال اين تنظيمات، تفاوت قدرت صدا را احساس کنيد.

اين ترفند معمولا در سيستم هاي داراي کارت صدا قابل اجراست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *