چهارشنبه 18 شهریور ، معرفی پرچمدار جدید آیفون

iphone6_screen-4-610x457

s6

 

مدت هاست که می‌شنویم و می‌دانیم که که آیفون ۶اس پلاس و ۶اس در تاریخ ۹ سپتامبر یعنی چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه معرفی می‌شوند و تیم کوک، از آن به طور رسمی پرده برداری می‌کند اما تا این لحظه هیچ کدام از این اخبار رسمی نبودند. اما بالاخره اپل دعوت نامه های ویژه این کنفرانس را برای اصحاب رسانه ارسال کرده است؛ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپل با ارسال دعوت نامه های ویژه کنفرانس ۱۸ شهریور،‌تایید کرد که آیفون های جدید با قابلیت های‌شان در این روز معرفی می‌شوند. شعار این کنفرانس:   Hey siri, give us a hint است که در زبان فارسی به معنای سیری، به ما یک راهنمایی کن! ترجمه می‌شود.. جزئیات زیادی از این مراسم می‌دانیم اما هنوز هم شک داریم که آیا در این کنفرانس نسل دوم اپل واچ، آیپد ۱۲ اینچی و یا آیفون ۶سی معرفی می‌شوند یا خیر، اپل تنها به معرفی آیفون ۶اس و ۶اس پلاس اکتفا می‌کند.

این رویداد هیجان انگیر در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌گردد و در شهر سن‌فرانسیسکو خواهد بود. سالن بیل گراهام میزبان این کنفرانس خواهد بود که فضایی بسیار بزرگ خواهد داشت.

کنفرانس های اپل همیشه جذاب بوده اند و هیجان خاصی داشته اند؛ قطعا این بار نیز اینگونه خواهد شد و باز هم شاهد معرفی امکانات و ویژگی های اعجاب انگیزی از سوی اپل خواهیم بود.

 

منبع: سایت ترنجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *